Briketler için Baryum Nitrat Kömür

Ürün ayrıntıları

Yingfengyuan Industrial Group Limited profesyonel fabrika ile donatılmış briket kömür üreticileri ve tedarikçileri için önde gelen Çin baryum nitrat biridir, biz briket kömür ürünleri için en iyi ve ucuz baryum nitrat kullanımı sunabiliyoruz.

Moleküler formül: Ba (NO3) 2Moleküler ağırlık: 261.34 CAS RN:10022-31-8 Emlak:renksiz kristal veya beyaz kristal toz renksiz kristal veya beyaz kristal toz.MPAğırlık: 592C, LD50=8.5mg / kg. oksidan.Kullanımları: briket kömür yanma arttırıcı olarak.

Standart:GB1613-1993

Dizin adı

İnce Sınıf

Birinci sınıf

Nitelikli Not

Test% ≥

99.3

99.0

98.5

Nem% ≤

0.05

0.10

0.10

Suda çözünmeyen madde% ≤

0.05

0.10

0.15

Fe% ≤

0.001

0.003

0.005

Depolama:Sıkıca kapalı ve kuru bir yerde saklayın. Tutuşturucu ve ısı kaynaklarından uzak tutun. Depolama sıcaklığı: kısıtlama yok.

Paketleme:25 kg, 50 kg, 1000 kg, plastik dokuma çanta içinde paketlenmiş veya alıcının şartının gibi.

Baryum Nitrat tozumuz fiyat ve yüksek kalitede adil, lütfen ilgileniyorsanız veya daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Diğerleri, fabrikamız her türlü Sodyum Nitrat, Sodyum Nitrit, Stronsiyum Nitrat, Potasyum Nitrat, Baryum Hidroksit ve Baryum Klorürü yüksek kalitede üretmektedir.

Bizim avantajlarımız:• fiyatlar: biz fabrika var nedeniyle en iyi fiyat teklif edebilir. • kalite: CNAS ile sertifikalı ürünler, CMA, SGS vb. • hizmet: güçlü R& D ekibi ve kalifiye mühendisleri, iyi satış ve satış sonrası departmanları herhangi bir özelleştirilmiş gereksinimleri karşılamak için. • Üretim kapasitesi: Yaptığınız herhangi bir siparişi karşılamak için 300'den fazla işçi ile gelişmiş üretim ekipmanları! • bizim dış pazar: ABD, Arjantin, Kolombiya, Brezilya, Türkiye, İspanya, Rusya, Singapur, Kore, Japonya vb (ayrıca famours uluslararası gruplarla işbirliği: LG Grubu, Torrecid Grubu, 3 M, Yuber Grubu, Samsung Grubu ve böylece) İşbirliği kavramı: önce kalite, kredi müdürü, uygun fiyat, müşteri en üst

Barium Nitrate For Briquettes Charcoal

Hot Tags: baryum nitrat kömür briket kömür, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, ucuz, en iyi, ürünler
Sorgulama

You Might Also Like