YINGFENGYUAN ENDÜSTRİYEL GRUBU SINIRLI hangi şube şirketleri Qingdao YingFengYuan Industrial & Trading Co, Ltd, üretim, satış ve ihracat büyük bir kuruluştur


YingFengYuan Industrial Group, iyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile Nitrat kimyasal ürünleri üreticisidir. 2007 yılında kurulmuş olup, 60'ı daha fazla teknisyeni içeren 200 çalışanı bulunmaktadır. 200'den fazla ağrıdan oluşan bir alanı kaplar. GMP Standardına göre kesinlikle üretilir.  


Başlıca ürünlerimiz tozdan kum boyutuna kadar Baryum Nitrat, Stronsiyum Nitrat, Sodyum Nitrat, Sodyum Nitrit, Baryum Hidroksit, Baryum Klorür ve Potasyum Nitrat içerir. Baryum nitratın yanı sıra 8 , 000 tonluk nnual kapasite , sodyum nitrat ve sodyum nitrit ile 30 , 00 0 ton ve nnual kapasitedir. Geniş bir yelpazede, kaliteli, uygun fiyatlarla ve şık tasarımlarla ürünlerimiz kimyasal ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar tarafından yaygın olarak tanınan ve güvenilen ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.

 

Biz YingFengYuan Kimyasal fabrika, Baryum ve Nitrat Tuz Güney Kore, Japonya, Rusya, Hindistan, Bangladeş, Pakistan, Amerika, Brezilya, Ukrayna, Endonezya, Filipinler, Vietnam, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir bağlıdır.

 

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle irtibata geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!


201709041031356827029.jpg